Зустріч із представниками Європейської Комісії

Відбулась зустріч з комісаром Європейської Комісії з питань навколишнього середовища, океанів і рибальства Віргініюсом Сінкявічюсом та представниками Європейської Комісії стосовно питань екологічного порядку денного Верховної Ради України та адаптації законодавства України до законодавства ЄС.

У своєму виступі я зробила акцент на декількох блоках:
📍 Біорізноманіття
📍 Політики захисту тварин
📍 Лісова політика

Важливим є зв’язок між захистом довкілля та правами людини. Впевнена, що це буде відображено у наступних конвенціях або у кодексах які б об’єднували права людини і охорону природи. Також окремо акцентувала увагу на проблему корупції у лісовій сфері та питаннях захисту лісів після відкриття ринку землі.

🌳 Україна притримується зеленого курсу і в нас зараз вже є законопроєкт щодо захисту самосійних лісів. Щодо захисту тварин в Україні, вперше за 30 років з’явилось депутатське міжфракційне об’єднання, яке опікується питаннями гуманності і вже має певні досягнення.

📖 Важливим законопроєктом, який суттєво наблизить Україну до європейських стандартів захисту природи є законопроєкт про території Смарагдової мережі, який підтримується представниками Європейського союзу та 200 науковців з різних наукових установ нашої країни. Незважаючи на те наскільки важко зараз рухаються екологічні ініціативи, нам потрібні конкретні результати для нашого чистого майбутнього. Ми не зупинимося і боремося далі!

🤝 Щиро дякую комісару і представникам Європейської Комісії та сподіваюсь на подальшу співпрацю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *