Миробудування та примирення

Взяла участь у круглому столі «Миробудування та примирення з питань екологічного та ресурсного відновлення на сході України»

🌱 Під час круглого столу говорили про екологічні проблеми Східної України, їх поточний стан та перспективи.Проблем дійсно багато і наразі немає змоги провести моніторинг, оцінити стан непідконтрольних територій та підрахувати збитки нанесені довкіллю. Наразі міністерства співпрацюють з космічним агентством щоб отримати інформацію щодо підприємств-забрудників, які працюють на непідконтрольній території.

🌍 Завдяки знімкам космічного агентства Міністерства можуть бачити чи працюють деякі з наземних підприємств, наприклад: через відслідкування площі підприємств та стану зелених насаджень навколо можна сказати що з 2014 року працює хвостосховище «Свердловантрацит» і не працює Єнакієвський коксохімічний завод.Проте цього недостатньо.

📍 Окрім цього важливим питанням є ліквідація державних вугледобувних підприємств та її вплив на довкілля, які тягнуть за собою не лише екологічні, але й соціальні наслідки. Після початку військових дій лише 1/3 вугільних шахт залишилась на підконтрольній території, 62 шахти наразі на непідконтрольній території.

🤝 Дякую усім учасникам заходу, а також тим, хто щодня працює заради вирішення цих проблем!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *