Брифінгу законопроєкту про території Смарагдової мережі №4461

Сьогодні на брифінгу презентувала законопроєкт про території Смарагдової мережі №4461 разом із заступником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександром Краснолуцьким та головою ГО «Українська природоохоронна група» Олексієм Василюком.

59 народних депутатів підписали цю ініціативу. Це дуже важливий євроінтеграційний комплексний законопроєкт, який представляє собою реформу збереження біорізноманіття згідно усіх європейських норм, зберігає рідкісні дикі види флори та фауни України та типи природних оселищ. Ми отримали підтримку від Комітету з питань екологічної політики та природокористування і рекомендацію прийняти за основу в пленарну залу, а також одноголосну підтримку від Євроінтеграційного комітету.

Варто зазначити, що над законопроєктом працювала велика кількість громадських організацій та науковців під егідою нашого профільного Міністерства захисту довкілля.Поки законопроєкт чекає свого прийняття, на торги виставляються Смарагдові мережі та території ПЗФ, але ми активно вирішуємо ці питання.

Дякую усім колегам за підтримку, співпрацю та увагу до питання збереження біорізноманіття та захисту тварин. Щиро сподіваюся що більше ніколи не повториться ситуація, яка відбулася в Асканії-Новій і ми станемо на крок ближче до отримання юридичного статусу Смарагдових об’єктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *