Ми Вас чекаємо. Ми Вас шукаємо. Не забуваємо.

У Верховна Рада України відбулося відкриття фотовиставки зниклих безвісти українських бійців «Ми Вас чекаємо. Ми Вас шукаємо. Не забуваємо»!

Метою даної виставки є привернення уваги української та світової спільноти щодо неприпустимості посягань на територіальну цілісність та незалежність України чи іншої незалежної держави, а також до питання звільнення політв’язнів та полонених з тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму і пошуку зниклих безвісти.

Відкрили виставку Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас, народні депутати України, члени групи дружби з Литвою та представники громадської організації «Всеукраїнський громадський рух матерів та родичів учасників АТО “Берегиня”» Алла Макух, Наталія Карпова, Людмила Карпова, Лідія Місюренко.

Одночасно з 02.09.2021 по 17.09.2021 р. подібна виставка проходить у Сеймі Литовської Республіки, м. Вільнюс.Виставка була ініційована групою дружби Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Литовською Республікою за зверненням ГО «Берегиня».

Запрошую всіх колег відвідати виставку на третьому поверсі кулуарів Верховної Ради України. Виставка буде діяти до 10.09.21 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *