ОФІЦІЙНА ПОЗИЦІЯ СТОСОВНО СУДОВОГО ПРОЦЕСУ ПРОТИ СВЯТОГОРА О.А.

ОФІЦІЙНА ПОЗИЦІЯ НАРОДНОЇ ДЕПУТАТКИ ОВЧИННИКОВОЇ ЮЛІЇ ЮРІЇВНИ — ГОЛОВИ ПІДКОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ, ОБ’ЄКТІВ ТВАРИННОГО ТА РОСЛИННОГО СВІТУ, ПРИРОДНИХ ЛАНДШАФТІВ ТА ОБ’ЄКТІВ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИЗ ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯОФІЦІЙНА ПОЗИЦІЯ СТОСОВНО СУДОВОГО ПРОЦЕСУ ПРОТИ СВЯТОГОРА О.А.

В Основному Законі держави – Конституції України, визначений шлях України до інтеграції з Європейським Союзом. Це не лише фінансовий і економічний розвиток, не лише матеріальне благополуччя українців, але й культурно-гуманістичний прогрес. Адже європейцями нас робить не прагнення достатку. Майбутнє наших нащадків повинне бути золотим віком людяності і порозуміння, без конфліктів та середньовічної агресії. Просвічена Європа завжди не любила варварів.

Є буденні дні, та водночас існують й дати, що визначають майбутнє націй. 14 вересня поточного року відбудеться судове засідання по справі Олексія Святогора, відомого догхантера, представника зоосадистського руху, що виник в Росії. Україна має бути кращою. Саме на таку Україну чекає Євросоюз — державу з високими стандартами милосердя та логічним підходом до вирішення проблем.

Як голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об’єктів природно-заповідного фонду Верховної Ради України, як народна депутатка та співголова міжфракційної депутатської групи «Гуманна країна», як вчена та декан біологічного факультету, я безкомпромісно засуджую дії Олексія Святогора та сподіваюся на справедливе, європейське і зоогуманне рішення суду.

Членство у групах міжпарламентських зв’язків народних депутатів з провідними країнами світу збагатило мене унікальним досвідом. Важливе не тільки те, про який розвиток нас просять західні партнери, але й те, чого від нас чекають як саме собою зрозуміле. Я та моя команда розуміємо шлях до цивілізованої Європи саме через запровадження високих стандартів людяності та цивілізованості у підході до вирішення всіх питань.

Четверта влада — масмедіа, залучайтеся до розголосу ситуації щодо 14 вересня 2021 року!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *