Почесний Прапор місту Рівне

За дорученням підкомітету Призу Ради Європи, комітету з соціальних питань, здоров’я та сталого розвитку Парламентської Асамблеї Ради Європи виконала почесну місію – вручила Почесний Прапор місту Рівне.

🏆 Почесний Прапор – одна з нагород премії Європи, створеної Парламентською Асамблеєю Ради Європи в 1955 р. Почесний Прапор – це друга відзнака премії Європи, яка є найвищою відзнакою і вручається муніципалітетам за активне просування європейського ідеалу.

🤝 Я хотіла би висловити найтепліші вітання всім рівнянам.Щороку Рівне організовує численні соціальні, культурні та економічні ініціативи та велику кількість міжнародних фестивалів для хорів, танцювальних колективів, футбольних турнірів, міжнародного фольклорного фестивалю тощо.

🚀 Я вражена роботою, яку Рівне здійснює для молоді: наприклад, шкільні європейські клуби творчо працюють у 30 навчальних закладах міста. Учасники шкільних європейських клубів активно беруть участь у міжнародних програмах та проектах, включаючи міський фестиваль «День Європи» та Євро-карнавал у рамках Дня Європи.

Також існує постійне співробітництво між Рівним та його містом-побратимом Обервіяхтах (Німеччина) у сфері культурного обміну, а також організації дитячих свят та підготовки лікарів. Українсько-польські проекти «Будуємо Європу разом» та «Європейський вибір» активно працюють із викладачами та студентами. В рамках цих проєктів відбувся певний обмін делегаціями зі школами – партнерами багатьох міст Польщі.

День Європи відзначається вже кілька років, зокрема в школах, і залишається важливою подією для громадян.Усі ці ініціативи дозволили місту отримати Почесний Прапор у 2020 році, і я рада сьогодні вручити цю почесну відзнаку.

🤝 Дуже приємно було взяти участь в урочистих заходах до дня міста разом з колегами Олександр Ковальчук та Соломія Бобровська.

💐 Hехай Почесний Прапор стане заслуженою винагородою за Вашу працю та спонуканням продовжити цю грандіозну справу на благо Рівного та всієї Європи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *