«Червона шапочка»

По дорозі додому зі Скадовська вирішили заїхати в Чонгарський заклад дошкільної освіти «Червона шапочка», де на нас вже давно чекали!

🏡Перша зустріч з цим закладом та неймовірно щирими прекрасними людьми у нас відбулася в травні під час офіційної поїздки спікера Дмитро Разумков та спікера Литовського Сейму Viktorija Čmilytė-Nielsen у Херсонську область. Ми завітали абсолютно випадково, просто проїжджали поруч. Саме тоді й почули про проблеми закладу, відсутність іграшок, спортивного інвентарю, техніки, про інфраструктурні проблеми, тощо.

🧩09 серпня ми привезли іграшки, канцелярію і це лише початок. Вже готуємо оргтехніку для навчального року та будемо з колегами спільно вирішувати питання з вікнами та утепленням приміщення садочка.

🤗 Дякую щиро за такий теплий та чистосердечний прийом! Талановиті, відкриті дітки, фахові та небайдужі співробітники!

❤️🤝 Я вражена тим, як директор Наталья Кириченко керує закладом, вкладає душу, сили, натхнення та любов! Дякую Вам за життєву місію служіння дітям! Це варто поваги!

🙏❗️Попереду дуже багато роботи, отже час реалізовувати усі наші плани і пам’ятати, що важливо завжди залишатися ЛЮДИНОЮ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *