Закликаю Європарламент посилити тиск на морський та річковий транспорт рф

«Я також звернулась до держав з розвинутою портовою інфраструктурою із проханням з розумінням ставитись до суден під Прапором України та утриматися від затримань українських суден, оскільки через військову агресію рф мають місце проблеми із оформленням суднових документів, замовленням та доставкою спорядження тощо», – розповіла Юлія Овчинникова про підсумки візиту делегації Верховної Ради до інституцій Європейського Союзу.

Виступаючи на засіданнях комітетів Європарламенту, де говорили про вплив війни в Україні на ситуацію на світових продовольчих ринках, Юлія Овчинникова акцентувала увагу на проблемі блокування росією морських торговельних портів.

«Вони вивозять зерна із захоплених територій півдня України. Наразі неможливо вести сільське господарство на окупованих, замінованих територіях, а також територіях де ведуться активні бойові дії. І це може привести до продовольчої кризи у світі», – зауважила членкиня Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС.

Депутат наголосила на необхідності дивитися також на системне розв’язання проблеми продовольчої безпеки у світі з урахуванням основних світових пріоритетів, одним з яких є захист довкілля.
З 16 по 20 травня відбувся візит делегації Верховної Ради України до інституцій Європейського Союзу. У візиті взяли участь народні депутати України, члени Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС, зокрема Юлія Овчинникова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *