Екологія важлива

Багато наукових конференцій, міжнародних зустрічей, круглих столів сьогодні присвячується саме проблемам довкілля. 

Проблеми та шляхи їх вирішення закріплюються у найважливіших міжнародних документах. Екологічна культура та свідомість є одним із ключових чинників гармонійного розвитку суспільства.

Виховання високої екологічної культури суспільства, як і будь-якої іншої культури, покладається на ефективну екологічну освіту. 

Впровадження такої освіти є одним із пріоритетних напрямів розвитку держави і є неможливим без активної участі закладів освіти. Важливою ланкою в реалізації цього напряму є заклади вищої освіти, адже саме такі заклади освіти поєднують у собі освітню та наукову компоненти. Особливої уваги заслуговують природничі науки, які вивчають і пояснюють причини виникнення екологічних проблем, їх вплив та шляхи подолання, а також можливості їх уникнення в майбутньому.

Через збройну агресію російської федерації на території України багато закладів вищої освіти змушені залишити свої облаштовані аудиторії, навчальні та наукові лабораторії і переміститися до більш безпечних, проте не завжди зручних та обладнаних за потребами закладу приміщень. Такі заклади вищої освіти – це потужні наукові школи, якісний професорсько-викладацький склад, а саме головне здобувачі вищої освіти, які є серцем таких закладів. Сьогодні переміщені заклади вищої освіти, як ніколи потребують нашої підтримки, як в матеріально-технічному забезпеченні, так і в методичному напрямку.

Саме сучасна молодь є тією рушійною силою, що може позитивно вплинути на стан довкілля в майбутньому. 

Маленький внесок кожного із нас у розвиток переміщених ЗВО – це великий крок у розвитку освіти в цілому.

У переддень Різдва Христового завітала у гості до своєї Alma mater з подарунками. 

Передала біологічній родині Донецького національного університету імені Василя Стуса мікроскоп та канцелярське приладдя, щоб майбутні біологи та екологи здобували знання, які в майбутньому зможуть застосувати на благо країни. 

Також передала солодкі подарунки діткам працівників факультету хімії, біології та біотехнології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *