Президент Володимир Зеленський виступив у Парламенті з щорічним посланням

Президент Володимир Зеленський виступив у Верховній Раді України з щорічним посланням.

Ключові тези:

💛💙 Україна стала одним з глобальних лідерів та об’єднала Євросоюз і світ: «Ніхто на Заході вже не боїться і ніколи не буде боятися Росії. Тепер Європа захищає себе».

💛💙 «Ми даємо кожному нашому партнеру унікальне і дуже важливе відчуття та історичну можливість — бути переможцем разом з Україною».

💛💙 «Сьогодні українські воїни доводять, що велич — не від розмірів держави, не від запасу ракет і не від здатності когось до чогось примушувати. Велич — від сили духу тих, хто захищає свій дім, захищає волю для свого народу».

💛💙 Про конкретні плани: створити трибунал для РФ; розбудувати зелену енергетику та стійку децентралізовану енергосистему; завершити цифровізацію всіх державних послуг; стати лідером глобальних зусиль з продовольчої безпеки; розвивати власне виробництво зброї.

💛💙 Відбудова України після війни стане найбільшим економічним проектом цього часу в Європі.

💛💙 Президент закликав українців єднатися та побажав перемоги в прийдешньому році: «Україна йде до перемоги, про яку мріяли покоління наших людей. Зараз мріють наші діти. Мріяли наші батьки, дідусі. Всі покоління від часів Богдана до Національно-визвольних змагань 20-го століття. Те, чого не досягли раніше, — буде у нас».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *