Все більше міст та областей приймають рішення про заборону реалізації та використання феєрверків

Нещодавно Оперативний штаб Ради оборони Київської області прийняв рішення про заборону реалізації та використання піротехнічних засобів (феєрверків, бенгальських вогнів, петард тощо) під час дії правового режиму воєнного стану.

Такі рішення вже були прийняті і в інших містах та областях, так Київська міська рада рішенням від 23 червня 2022 року заборонила реалізацію та запуск феєрверків у столиці під час війни, а також пересування містом автомобілів без глушників. Такі ж заборони були ухвалені на території Одеси, Одеської області та Полтави.

Ще раніше з 2015 року рішенням Львівської міської ради на території Львова введено заборону на використання та реалізацію феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішаними ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв.

У цей час прийняття у другому читанні чекає законопроект 7438 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу піротехнічних виробів”, що забороняє продаж та використання феєрверків.

До Верховної Ради України звернулась Запорізька обласна адміністрація з підтримкою даного законопроекту та зверненням до народних депутатів щодо необхідності прискорення його прийняття.

Наступають новорічні свята, я дуже прошу всіх громадян утриматися від запуску феєрверків. Україна сьогодні живе в умовах ракетного терору, частина наших міст під постійними обстрілами. Ми маємо піклуватися та підтримувати один одного, а не створювати зайвий стрес через вибухи феєрверків.

💛💙 Сподіваюсь Верховна Рада Україна якнайшвидше прийме цей важливий законопроект, а наші громадяни будуть свідомими у ці новорічні свята!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *