Об’єднані цінності перед обличчям надзвичайних викликів

Продовжуємо інформувати про результати та діяльність в ПАРЄ.

4-й саміт глав держав і урядів Ради Європи в Рейк’явіку «Об’єднані цінності перед обличчям надзвичайних викликів» відбудеться 16-17 травня 2023 року.

Це ще один важливий крок до укорінення права на здорове довкілля та боротьбу зі зміною клімату.

Як еколог і парламентар, я щиро рада констатувати той факт, що здорове довкілля, зелене та стійке майбутнє, дійсно стали пріоритетом Ради Європи, як складової основних прав людини.

Рада Європи є унікальною міжнародною організацією, яка довела відданість своїй місії та цінностям. Нікому не дозволено порушувати фундаментальні принципи та спільні домовленості, тому Росія більше не є її членом. Саме тому ПАРЄ визнала Росію країною з терористичним режимом, який системно порушує міжнародне право та права людини. І зараз ми бачимо, що жодні цінності не даруються, нам потрібно боротися за них. Активізувати нашу роботу в Асамблеї для відновлення та гарантування миру та безпеки в Європі, зокрема забезпечуючи відповідальність Російської Федерації за її дії та військові злочини, у тому числі військові злочини проти довкілля, величезний екоцид, який вони скоюють в Україні та Європі. Справедливість — це більше, ніж слова, це конкретні дії.

Я вірю, що саміт у Рейк’явіку підтвердить нашу єдність навколо спільних цінностей і міжнародного права та визначить перспективний порядок денний для всієї Організації.

Ми маємо надію, що глави держав та урядів Ради Європи візьмуть на себе ініціативу в діях щодо клімату та захисту довкілля та підтвердять свою відданість скороченню глобальних викидів парникових газів, щоб обмежити підвищення глобальної температури відповідно до Паризької угоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *