Феєрверки класів F2, F3, F4 під забороною

2 травня Президент України Володимир Зеленський підписав Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання та обігу піротехнічних виробів (реєстр. номер 7438)!

Це означає що через 6 місяців на території України будуть діяти певні обмеження, а саме:
⛔️забороняється використання, продаж та/або передача феєрверків класів F2, F3, F4 (в тому числі салютів та петард)»;
⛔️ забороняється продаж та/або передача феєрверків класу F1, особам, які не досягли шістнадцяти років.
⛔️ забороняється при поводженні з тваринами використання оснащень, інвентарю та піротехнічних виробів, що призводять (можуть призвести) до травмування тварин;
⛔️ забороняється заподіяння тваринам травмувань, болю, знівечення, їх загибель, в тому числі через використання піротехнічних виробів при поводженні з ними під час проведення спортивних, видовищних заходів, відео- та фотозйомок.

Закон не вводить нових обмежень та заборон на:
✅ використання та продаж сценічних (класи Т1 і Т2) та інших піротехнічних виробів (класи Р1 і Р2). Питання їх використання та обігу і надалі регулюється Технічним регламентом піротехнічних виробів затвердженим КМУ.
✅ піротехнічні вироби, призначені для використання Збройними Силами України, Національною поліцією або аварійно-рятувальними службами з некомерційною метою, відповідно до законодавства України.
✅ використання феєрверків класу F1, що мають дуже низький рівень небезпеки і незначний рівень шуму.
✅ проведення спортивних змагань з ракетомоделювання чи навчань з використанням учбових гранат та інших піротехнічних виробів.

Законом передбачено що обмеження щодо продажу феєрверків передбачені цим Законом не поширюються на експорт піротехнічних виробів класів F2, F3, F4 протягом одного року з дня набрання чинності, для того, щоб дати можливість реалізувати бізнесу наявну у них продукцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *