Тиждень роботи в ПАРЕ

Плануємо ряд засідань, обговорень, офіційних візитів та плідних environmental дискусій!

🌱Під час засідання Комітету ПАРЄ з соціальних питань, охорони здоров’я та сталого розвитку звернулася до європейської спільноти через критичну ситуацію в Чорному та Азовському морях.

🌊 У своїй доповіді стосовно стратегії Ради Європи щодо збереження океанів та морів в умовах змін клімату, я акцентувала увагу, що військова агресія рф проти України в Чорному та Азовському морях і навколо них посилює екологічну кризу, викликаючи серйозний дисбаланс в екосистемах. Уже зараз через бойові дії російського флоту гинуть тисячі ссавців, гине флора та фауна.

⛔️ Керченський міст, який незаконно збудований на окупованій території Кримського півострова без згоди української сторони, знищив біорізноманіття та екосистеми Чорного та Азовського морів. Його будівництво згубно вплинуло на море та людей, які проживають у регіоні. Мілітаризація Азовського та Чорноморського регіонів, включно з морськими портами, є злочином екоциду та порушенням міжнародного гуманітарного права, яке повинно переслідуватися.

✅ Попередньо доповідь пройшла національне експертне обговорення в Україні, планується також ряд європейських візитів, обговорення, підготовка резолюції для парламентів, членів ПАРЄ, рекомендацій для Комітету Міністрів Ради Європи.

❗️Слід зазначити, що в Європейському парламенті готується проєкт документу щодо планів управління океанами та морями в умовах змін клімату. Найближчим часом разом з євродепутатами та парламентарями Франції ми плануємо обговорити спільний план дій, стратегію щодо боротьби із забрудненням довкілля, збереження морських акваторій в умовах зміни клімату.

Ми маємо створити більше дипломатичних інструментів для впливу, тиску на рф та мати методику європейського зразка для фіксації злочинів проти нашої нації та довкілля, підтримку європейських експертів та створити якісну базу для міжнародних судів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *