Важливо покласти край незаконному перебуванню рф у складі ООН

❌ Починаючи з розвалу СРСР в 1991 році, Росія не має жодних законних підстав бути членом ООН і тим паче – членом Ради Безпеки ООН. Та ось вже 30 років, за мовчазною згодою більшості, вона незаконно знаходиться там, і останні 8 років незаконно блокує всі рішення ООН по допомозі Україні.

⛔️ Ми маємо безапеляційну підставу вимагати реформувати ООН, виключити рф з Генасамблеї і отримати нову сильну підтримку з боку ООН.

🔥 З 20 по 26 вересня під час сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку українські дипломати битимуться в ООН. Їм потрібна наша з вами допомога – пости, хештеги і підписи, які будуть підсилюючою зброєю для наших дипломатів.

🖊️ Треба лише 150 000 підписів щоб зробити цю петицію справжньою зброєю для наших дипломатів!

Посилання на петицію та інструкція як ще можна допомогти:

Підпиши петицію – https://www.change.org/p/kick-russia-out-of-the-un

🤝 Як можна допомогти:

2️⃣ Зроби пост із основним #unrussiaUN і підсилюючим хештегами #RussiaOut#NoRussiaNoWar#NoRussiaNoLie#NoRussiaNoCry#NoRussiaNoCrime

3️⃣ Якщо ти є у Twitter зроби пост та затегай Генерального Секретаря ООН Антоніу Гутерреша https://twitter.com/antonioguterres, представників ООН США – https://twitter.com/USAmbUN та інших постійних країн в Радбезі ООН [UK – https://twitter.com/UKUN_NewYork] [FRA – https://twitter.com/franceonu] [CN – https://twitter.com/ChinaAmbUN].

4️⃣ Попроси друзів підписати петицію і пошерити хештеги, для того, щоб викинути росію з ООН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *