Велика мрія маленького українця

Світ має бути таким, яким його бачать наші дітки. Мирним, добрим та безпечним. Небо – чистим і блакитним, квіточки та дерева біля будинку, а також усміхнені мама і тато поряд.Сьогодні відбувся захід «Велика мрія маленького українця» для дітей з Маріуполя.

Ми разом із майбутніми школярами малювали світ, який хочуть бачити вони, малювали їх мрії та ласували смаколиками. Кожна дитина малювала щось своє, свою велику мрію. Але кожен з них мріє про мир, свій щасливий та безпечний дім. В кінці заходу кожна дитина отримала корисний подарунок для майбутнього школяра – набір необхідних для школи канцтоварів.

Проєкт був реалізований Вінницький координаційний штаб допомоги у місті Вінниця у партнерстві з громадською організацією ДОМГО “Молодіжна ініціатива міст”(NGO Youth Initiative of Cities), керівник Viktor Sipieiev в межах програми «Активні Громадяни» British Council Ukraine, що співфінансується Посольством Великої Британії в Україні.Дякуємо щиро за допомогу, підтримку та за надане місце проведення начальнику Басейнове управління водних ресурсів річки Південний БугИлья Дяконович!

Дякуємо щиро за підтримку та допомогу в організації заходу Александр Халявинский, керівнику Інформаційно-гуманітарний хаб «Я – Маріуполь» м.Вінниця! А також усім, хто взяв участь та доклав зусиль для реалізації цього проєкту! Дякую щиро нашій dream team за підготовку, організацію та проведення заходу Горелова Наталя , Nataliia Bohdan, Дар‘я Горелова та Анастасії Веренько

Діти – наше майбутнє! Сьогодні ми всі в очах маленьких українців побачили великі мрії і головну з них- Україна переможе! Буде мир! 💛💙

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *