Щодо діяльності Харківського КП «Центр поводження з тваринами»

Сьогодні на засіданні ЕкоКомітету підняли питання щодо діяльності Харківського КП «Центр поводження з тваринами».

📩 До мене, як народного депутата України, звернулись представники Асоціація зоозахисних організацій України – АЗОУ щодо систематичних порушень комунальним підприємством законодавства України у сфері захисту тварин від жорстокого поводження.

🐾 Зоозахисники повідомили, що з 2009 року вони постійно отримують скарги на роботу підприємства, зокрема нехтування санітарно-ветеринарними нормами, масовий падіж виловлених підприємством тварин та масову евтаназію тварин (зокрема тварин, які не мають підстав для евтаназії).Під час засідання Комітету директор підприємства Цибульска та заступник керівника департаменту ЖКХ Харківська Міська Рада заперечували порушення Закону підприємством та посилались на роботу робочої групи щодо діяльності КП, яка була створена у минулому році на базі міської адміністрації.

❗️Комітет вирішив детально розібратися у даній ситуації та запросити у КП та Харківської міської ради документи щодо діяльності підприємства та робочої групи. Після вивчення документів у разі виявлення порушень законодавства Комітет передасть документи до правоохоронних органів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *