Green Day в Марокко

Як пустелю перетворити в оазис і як важливо оазис не перетворити в пустелю!

Передові технології, інновації, поєднані із сучасними поглядами, професійними командами та прогресивними ініціативами, мають ключові результати задля розвитку країни.

Відвідали разом із колегами інноваційні парки та центри трансфер технологій Марокко.

Green Energy Park.

Парк зеленої енергії – це платформа відновлюваної енергії для випробувань, досліджень і навчання, розташована в зеленому місті Бенгерір, поруч із Політехнічним університетом Мохамеда VI, побудована у співпраці з Науково-дослідним інститутом сонячної енергії та нових джерел енергії (IRESEN) і OCP. Група.

Ця унікальна платформа, перша в Африці, створюватиме синергію та коаліції між декількома марокканськими дослідницькими установами з метою отримання знань та ноу-хау через партнерство з іншими університетами та марокканськими галузями промисловості.

Green & Smart Building Park

Green Building Park (GBP) — це дослідницька платформа та освітня організація, яка займається дослідженнями та розробками у галузі зелених будівель, енергоефективності та інтеграції відновлюваних джерел енергії в будівельний сектор.

Парк спрямований на об’єднання зусиль різних інституцій та місцевих учасників у будівельному секторі (дослідницьких центрів, університетів, агенцій розвитку, малих і середніх підприємств), щоб заохочувати дослідження, приділяючи велику увагу людському капіталу для досягнення мети, поставленої Марокко – скоротити споживання енергії в будівельному секторі на 12 % через програму енергоефективності на Горизонт 2020.

Agricultural Innovation and Technology Transfer Center.

Сучасний центр зеленого сільського господарства- це екологічні методи у сільському господарстві, наукові лабораторії з креативними технологіями, виробництво екологічно чистої продукції, органічне виробництво, прогресивні селективні практики, тощо.

Зелена економіка сприяє підвищенню добробуту людей і зміцненню соціальної справедливості при одночасному зниженню ризиків для довкілля та дефіциту екологічних ресурсів.

Україна має рухатися тільки зеленим курсом, враховуючи прогресивний європейський та світовий досвід.

Переймаємо кращі сучасні практики та працюємо в рамках парламентської дипломатії над подальшим відновленням та новими можливостями для країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *