Підозра п’ятьом працівникам лісгоспу на Київщині за незаконні порубки дерев та службову недбалість

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру п’ятьом працівникам лісгоспу на Київщині за незаконні порубки дерев та службову недбалість (ч. 2, 4 ст. 246, ч. 2 ст. 367 КК України).

За результатами розслідування було встановлено, що службові особи ДП «СЛП «Київоблагроліс», за службової недбалості керівництва ДСЛП «Київлісозахист» та Київського обласного і по місту Києву управління лісового та мисливського господарства, вчинили незаконні суцільні санітарні рубки на земельних ділянках без отримання висновку з оцінки впливу на довкілля, що призвело до завдання значної матеріальної шкоди державі.

Матеріальну шкоду завдану державі оцінено у 17 млн 974 тис грн.

Дякую щиро правоохоронним органам за увагу до порушення природоохоронного законодавства та сподіваюсь, що винні особи будуть притягнуті до відповідальності за незаконні дії та завдану матеріальну шкоду. Подібні випадки негативно впливають на екологічну стабільність, природне багатство та лісову галузь нашої країни, вони мають бути ретельно розслідувані, з метою запобігання скоєння подібних порушень у майбутньому та усунення їх негативних наслідків.

Я підтримую належний розгляд цієї справи та закликаю всіх громадян дотримуватися законодавства та дбайливо ставитися до довкілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *