Парламент заборонив салюти та феєрверки

Запроваджується обмеження продажу, передачі та використання піротехнічних виробів задля забезпечення здоров’я та безпеки як людей, так і тварин.

Верховна Рада України на засіданні 11 квітня прийняла в цілому Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання та обігу піротехнічних виробів.

Безпечне використання та контрольований обіг піротехнічних виробів на території України є важливою запорукою підтримання громадського порядку в суспільстві, захисту життя та здоров’я людей, а також охорони довкілля, зокрема тварин, від негативних наслідків такого використання. Особливу актуальність встановлення контролю та обмеження використання піротехнічних виробів набуває у зв’язку зі здійсненням актів збройної агресії РФ.

Тому закон покликаний запровадити обмеження продажу, передачі та використання піротехнічних виробів задля забезпечення здоров’я та безпеки як людей, так і тварин.

Закон буде сприяти укріпленню громадського порядку та безпеки, захисту населення від негативних наслідків використання піротехнічних виробів, посиленню боротьби з жорстоким поводженням з тваринами та наближенню українського права до права Європейського Союзу.

Ми пройшли складний шлях, упродовж якого відчували підтримку справжніх друзів та однодумців. А також отримали виклики, які зробили нас ще більш сильними та професійними. Прийняття цього Закону – це крок на зустріч нашим громадянам, які живуть в умовах війни, військовослужбовцям та гуманності в цілому. Захист ментального та фізичного здоров’я наших громадян – це питання національної безпеки країни та наш пріоритет!

Дякуємо за ініціативу та підтримку народним депутатам України, членам Міжфракційне об’єднання «Гуманна країна», представникам громадських організацій UAnimals та Асоціація зоозахисних організацій України – АЗОУ, зокрема Олександру Тодорчуку, Марині Сурковій, Ярині Лютій, моїм помічникам Наталії Богдан та Наталії Гореловій, а також всім громадським організаціям та діячам, які підтримали ідею законопроекту. Окрема подяка народним депутатам України, які ухвалили цю ініціативу, тим самим виказали небайдужість до здоров’я громадян та гуманного ставлення до тварин.

#Годі_бахкати, друзі! Тепер це не тільки негуманно, а й незаконно! (UAnimals)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *