День Карʼєри ЄС 2023

12 травня виступила з вітальним словом у Донецький національний університет імені Василя Cтуса з нагоди проведення Дня Карʼєри ЄС 2023, який відбувся за підтримки European Union in Ukraine.

У заході взяли участь освітяни, представники влади, громадянського суспільства та бізнесу, щоб обговорити питання професійного розвитку у контексті європейської інтеграції.

Трансляцію панельної дискусії можна переглянути за посиланням:https://www.youtube.com/live/2yENyuQuYP0?feature=shareТакож у межах заходу відбулася серія практикоорієнтованих тренінгів для молоді від провідних експертів України, учасниками яких стали більше 70 школярів, студентів і випускників Вінницької, Черкаської, Івано-Франківської областей. День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж у 15 містах України протягом останніх п’яти років.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива».

Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *