Поліцією порушено кримінальне провадження щодо випадку з фото та відео зйомкою у номері готелю «НЕМО»

У квітні цього року хвилю обурення викликав випадок з фото та відео зйомкою у номері готелю «НЕМО» з використанням диких тварин, а саме морських котиків.

Ми з колегами народними депутатами України, членами Міжфракційне об’єднання «Гуманна країна», негайно відреагували на цей кричущий випадок та направили депутатські звернення, адресовні Державна екологічна інспекція України та Головне управління Національної Поліція Одеської області

Днями ми отримали відповіді на звернення. Поліцією порушено кримінальне провадження, наразі триває слідство. Державною екологічною інспекцією України направлено необхідні запити до органів та організацій, а також лист до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України з проханням прийняти рішення про здійснення Держекоінспекцією позапланового заходу державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства про охорону, утримання зоологічних колекцій, у тому числі диких тварин у неволі, ТОВ «НЕРУМ».

Нагадую, ще у 2021 році ВРУ було підтримано та прийнято наш з колегами законопроект 2351 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу)», який встановив чітку й однозначну заборону на фотопослуги з дикими тваринами!

Я щиро сподіваюся на підтримку з боку Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України та вжиття ними відповідних заходів реагування.

МФО «Гуманна країна» буде тримати питання під контролем!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *